Jak se vyznat v typech razítek Trodat

PROFESSIONAL

Pro skutečné profesionály, kteří razítko používají při práci v kanceláři denně, je určen robustní produkt PROFESSIONAL s perfektním ergonomickým designem a ocelovým jádrem. Bylo úspěšně testováno na milión otisků.

Koncentrace na špičkovou kvalitu každého detailu při návrhu i ve výrobě z něj dělají naprosto spolehlivé razítko pro každou kancelář. V letošní sérii jsme každý Professional ještě zlepšili tak, aby jeho kvalita byla nejméně o 20% vyšší než v minulosti!
Trodat Professional je ideálním pomocníkem pro každého, kdo razítkuje pravidelně.

 • ERGONOMIE
  Professional nabízí uživateli komfort a padne perfektně do ruky. Otisky vznikají jemným a tichým pohybem.
 • SPOLEHLIVOST
  Moderní design skrývá zesílenou robustní ocelovou konstrukci, nová ložiska, koncepčně zlepšenou textovou desku, spodní i horní rám. Opakované testy výdrže prokazují, že je Trodat Professional nejodolnějším razítkem ve své kategorii.
 • ČISTOTA
  Nový kryt datových pásků zaručuje, že vaše prsty zůstanou čisté i při denním nastavování data. Unikátní POWERBAR garantuje dokonalou stabilitu a dlouhou životnost datových pásků razítka.

PRINTY

PRINTY je světově i u nás nejprodávanější samobarvicí razítko. Je to odolný, plastový, kapesní výrobek, určený především pro použití na cestách nebo v menších kancelářích.

Trodat Printy je nyní vyráběn ve třetí designové generaci. S více než 150 milióny prodaných kusů je samozřejmě nejoblíbenějším a nejvíce užívaným samobarvicím razítkem na světě. Originál, který určuje standardy funkce a designu razítek už po 30 let.

 • JEDINEČNÉ
  Textové okénko skloněné v úhlu 45° pro snadnější čtení shora i zepředu, protiskluzový soft-touch povrch, tlačítko pro výměnu polštářku, okénko pro snadné umístění otisku, protiskluzové pojistky a dynamický tvar jsou nepřehlédnutelně stylové.
 • PRAKTICKÉ
  Razítko pro každodenní použití je určeno zejména těm, kteří jej potřebují stále u sebe a hodně cestují. Je lehoučké, přesto velmi robustní, kompaktní a naprosto spolehlivé.
 • MODERNÍ
  Inovativní použití vysoce kvalitních materiálů, současný design, příjemné barevné řešení – plus praktická funkčnost každého detailu. Bezesporu jednička.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *